RAIDĪJUMI

Norvik Banka

Ikdienas darbā sadarbojamies ar vairākiem medijiem, tomēr Rietumu Radio ir radio „ar rozīni” - ideju bagāts, profesionāls, laikmetīgs un liepājnieciski neatlaidīgs. Ja sadarbības laikā kaut kas piemirsīsies vai izslīdēs no redzesloka - Rietumu Radio pamanīs un novadīs visu līdz optimālajam galarezultātam. Perfekts komandas darbs, kas „paķer līdzi” šajā dinamiskajā laika ritumā. Ne mirkli nav miera stāvoklī - domā, iedvesmo un dara. Veiksmīgs biznesa partneris, ar kuru patīkami veidot un uzturēt sadarbību!

Par bankas paklapojumiem uzzini vairāk šeit: www.norvik.eu

Amserv

Amserv Motors augstu vērtē sadarbību ar Rietumu radio. Veiksmīgās sadarbības pamatā ir pakalpojumu kvalitāte, kura sevī ietver klausītāju uzrunāšanu izmantojot ne tikai radio frekvences, bet arī interneta sociālos tīklus, arī partneriem ir iespēja piedalīties dažādos reklāmas projektos sadarbībā ar Rietumu radio. Protams, nekas nav iespējams bez Rietumu radio profesionāliem darbiniekiem, kuri ir ieinteresēti, lai klients saņemtu vēlamo rezultātu. Lai viss izdodas!

Douglas

Ar Rietumu Radio izveidojusies veiksmīga sadarbība un mēs partneris novērtējam individuālo pieeju dažādu projektu īstenošanā, arī radošo skatījumu uz mūsu nozari un piedāvātajiem risinājumiem tieši veikaliem Douglas.

SEESAM

Seesam Insurance AS Latvijas filiāle saka lielu paldies Rietumu Radio komandai par kopīgi plānotajām reklāmām radio ēterā. Rietumu Radio komanda vienmēr piedāvā radošas un oriģinālas idejas, arī maksimāli iesaistās to realizēšanā. Novērtējam, ka tiekam informēti par aktuālajiem raidījumiem un notikumiem Liepājā un rajonā, saņemot jau konkrētus piedāvājumus. Paldies un cerībā uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

JYSK

Mūsu "Rietumu tirdzniecības centrā" un veikalā JYSK Rietumu radio ir nesen-nepilnu gadu. Dažādi piedāvājumi un sadarbība ir izveidojusies veiksmīga, pateicoties neatlaidīgajam un atraktīvajam reklāmas nodaļas vadītājam Tomam Gineitim. Raidītās ziņas, jaunumi, konkursi, sarunas - viss ir interesanti. Paldies radošajai komandai. Un vēl neiztrūkstošimūzika labam noskaņojumam. turpināt un uz veiksmigu sadabību turpmāk!

K-rauta

K-rauta Liepājas veikalam jau vairākus gadus ir laba sadarbība ar Rietumu radio, un kopējo sadarbību izdodas veidot vēl ciešāku ar dažādām aktivitātēm un idejām, lai mūsu klientiem un klausītājiem dienu padarītu interesantāku. Rietumu radio ik dienu skan mūsu veikalā un pozitīvi priecē gan darbiniekus, gan mūsu klientus. Rietumu radio ir atsaucīgs radio, iesaistoties K-rauta rīkotajos pasākumos un palīdzot risināt neparedzamas dzīves situācijas. Vienmēr pozitīvi, atsaucīgi, ar interesantām idejām, laicīgi nodotu informāciju un kvalitatīvu mūziku. Katrs sadarbības risinājums ir akurāts un pārdomāts. Tas liecina, ka Rietumu radio strādā kompetenta un atbildīga komanda. Uz tikpat pozitīvu sadarbību arī turpmāk!

SMScredit.lv

SMScredit.lv sadarbība reklāmas izvietošanā ar Rietumu Radio sākās 2012. gada pavasarī. Ar 2013. gadu pieņēmām lēmumu atbalstīt klausītājiem jau zināmo rubriku  „Mana pirmā alga”, kas ieinteresēja ar saistošiem sabiedrībā zināmu personību stāstiem. Īpaši augstu vērtējam radio operativitāti. Situācijās, kad steidzami jāveic izmaiņas reklāmas pārraidīšanā, tas tiek izdarīts nekavējoties. Arī brīvdienas un svētku dienas nav šķērslis, lai ārkārtas situācijās iesaistītos un risinātu klientam būtiskus jautājumusMēs vienmēr varam paļauties uz Rietumu Radio profesionālo un atsaucīgo komandu, arī augstu vērtējam radio darbinieku personisko attieksmi pret mums un atvērto komunikāciju. SMScredit.lv ir patiess prieks par līdzšinējo sadarbību ar Rietumu Radio un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

BENU aptieka

Ar Rietumu Radio kolektīvu izveidojusies lieliska sadarbība. Kopīgi radītās idejas veiksmīgi realizētas, un esam apmierināti ar darba izpildes kvalitāti. Priecājamies, ka mūs uzklausa un sniedz labākos risinājumus, lai BENU aptiekas apmeklētājus interesējoša informācija sasniegtu pēc iespējas vairāk dzirdīgas ausis. Ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!

Izdevniecība Rīgas Viļņi

Rietumu Radio ir lielisks partneris! Pateicoties Rietumu Radio, lasītājiem ir iespēja uzzināt par jaunākajiem izdevumiem un aktualitātēm preses jomā. Ar Rietumu Radio cilvēkiem vienmēr ir patīkami strādāt, jo zinām, ka mūsu vajadzības tiks uzklausītas, ka nepieciešamības gadījumā partneris spēs ātri noreaģēt un ka jebkurai situācijai tiks atrasts risinājums. Paldies!

MEGO

SIA Mego ir ļoti apmierināts ar sadarbības kvalitāti ar Rietumu Radio. Sadarbības procesā viss notiek operatīvi un kvalitatīvi. Arī ļoti augsti  vērtējam radio atsaucību un to, ka Rietumu Radio darbinieki ir vienmēr gatavi palīdzēt un nodrošināt asistēšanu tekošajiem projektiem. Sadarbības nosacījumi ir lojāli un draudzīgi, arī darba izpildes kvalitāte tiek sniegta profesionāli (piem., izveidotie audio klipi pilnīgi atbilst mūsdienām gan ar stilu, gan tehnisko izpildījumu).

Abakhan

Rietumu Radio strādā ļoti atsaucīga, radoša un sirsnīga komanda, kura spēj un var ieteikt dažādus reklāmas piedāvājumus un risinājumus. Tas notiek tā - mēs izsakām savas aptuvenās vēlmes un Rietumu Radio tās izveido interesantā un atraktīvā formā! Abakhan Fabrics ir pateicīgs par sadarbību ar Jums!

Seppala

Ir grūti par modi runāt, grūti izstāstīt. Modes jaunumus ir vieglāk parādīt. Tomēr uzskatām, ka sadarbojoties ar Rietumu radio, izdodas liepājniekus iedvesmot jauniem modes izaicinājumiem.

Kino Balle

KINO BALLE augstu vērtē sadarbību ar Rietumu Radio, kurš ir lieliskākais un atraktīvais kolektīvs, vienmēr izteiks reklāmai interesantākās idejas un piedāvājumus.Veiksmīgas sadarbības pamatā ir pakalpojumu kvalitāte, kura sevī ietver klausītāju uzrunāšanu izmantojot kvalitatīvu radio - Rietumu radio. Sadarbība ir izveidojusies veiksmīga, pateicoties neatlaidīgajam un ideju pilnam reklāmas nodaļas vadītājam Tomam Gineitim. Uz tik pozitīvu sadarbību arī turpmāk!

Izdevniecība Santa

Lai sasniegtu mērķauditoriju Kurzemē, izdevniecība „Santa” vienu no sadarbības partneriem ir izvēlējusies „Rietumu Radio”. Īpaši gribas uzsvērt komandas atsaucību un personisko pieeju ikvienam klientam, arī spēju pielāgoties mūsu vajadzībām. Novēlam arī turpmāk saglabāt radošumu un personisko pieeju un ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību arī nākotnē!

Royal Canin

Sakām lielu paldies Rietumu radio par veiksmīgo sadarbību. Ar radio palīdzību radām iespēju uzrunāt kurzemniekustopošos un esošos suņu un kaķu īpašniekus – un apspriest nozīmīgas tēmas, piemēram, pareizi sadzīvot ar savu mājdzīvnieku, pareizi par to rūpēties un atrast piemērotāko uzturu tieši savam mīlulim, jo katrs suns un kaķis ir unikāls. Royal Canin sadarbība ar raidījumu „Dod ķepu” katru trešdienu plkst. 19.00 izvērtusies tik veiksmīga, patiecoties augsti kvalificētajiem un zinošajiem radio darbiniekiem.

Havas Media Latvia

Atsaucīgs, pozitīvs un atvērts radio, kas sniedz iespēju būt uz viena viļņa ar Liepājniekiem. Novēlam arī turpmāk izaugsmi un ceram uz tikpat veiksmīgu tālāko sadarbību

Liepājjas Tūre

Viena no radošākajām, smaidīgākajām, atsaucīgākajām un laipnākajām komandām Liepājā! , tieši tāds ir Rietumu Radio kolektīvs Liepājas Tūres skatījumā. Vienmēr prieks sadarboties, Toma smaids iedvesmo, jo zinām, ka kopā ar Rietumu Radio darba diena būs ražīga un izdevusies. Paldies!

Latvijas Nafta

Sadarbību ar „Rietumu Radio” uzsākām pavisam nesen, gribētos pateikties profesionālai komandai par oriģināliem piedāvājumiem un kvalitatīvu darbu.

Uzklausot mūsu vēlmes, radio darbinieki vienmēr piedāvā „īsto” risinājumu un operatīvi īsteno to par labākajām cenām.

„Rietumu Radio” - radošas idejas, operatīva sadarbība un cilvēciska attieksme!

Restorāns Pastnieka māja

Savstarpējo sadarbību ar Rietumu Radio un reklāmas nodaļas vadītāju vērtējam ļoti pozitīvi! Ir ļoti viegli saprasties. Īpaši novērtējam un patīkami pārzsteidz profesionālā un atbildīgā pieeja veicamajam darbam. Reklāmas nodaļas vadītāja aizrautība un darba prieks, sniedz ierosmi turpmākai sadarbībai!

MiniCredit

Rietumu Radio lieliskais un atraktīvais kolektīvs vienmēr izsaka interesantākos reklāmas piedāvājumus, spēj operatīvi un prasmīgi formulēt AS Minicredit pamatdomu attiecībā uz piedāvājumu, arī vienmēr sniedz oriģinālas idejas.Ceram arī uz turpmāku, veiksmīgu un efektīvu sadarbību nākotnē!
 

Liepājas teātris

Liepājas teātris un RIETUMU RADIO ir ilgstoši sadarbības partneri, kas kopīgi realizē sabiedrības informēšanu par Liepājas teātrī aktuālākajiem notiekošajiem procesiemLaika gaitā RIETUMU RADIO ir sekmīgi realizējis Liepājas teātra informatīvo apriti, nodrošinot radio klausītājus ar jaunākajām teātra aktualitātēm, konkursiem, intervijām un reklāmas kampaņām. Radošās RIETUMU RADIO komandas atsaucība un lojalitāte apliecina, ka šeit strādā profesionāli un kvalitatīvi sadarbības partneri ilgtermiņā. Esam iepazinuši RIETUMU RADIO darba stilu, attieksmi un augsto atbildību pret ikvienu mūsu sadarbības jomu, tādējādi paužot savu uzticību tieši šim medijam.
 

Liepājas Pētertirgus

Rietumu Radio raksturo spēja ikdienišķo padarīt īpašu un neaizmirstamu - tie ir inovatīvi reklāmas risinājumi, jaunas idejas un oriģinalitāte! Komandas spēja neapstāties pie sasniegtā, bet doties pretim arvien jauniem izaicinājumiem ir atslēga viņu veiksmīgajai darbībai un spējai magnētam ap sevi piesaistīt Liepājas varošos un spējīgos.

Restorāns „Upe” viesnīcā „Līva”

„Labdien, vai Rietumu Radio?”, „Mēs vēlamies skanēt 105,8 FM” un nepaiet ne mirklis, kad visi risinājumi jau ir atrasti ar skeneri nolasot mūsu vēlmes un domas īsi un kodolīgi varētu raksturot mūsu sadarbību ar radoši atraktīvo Rietumu Radio un personālijām. Tagad vienmēr zinām, ka vajag tikai kaut ko iedomāties un Rietumu Radio jau to būs realizējis dzīvē. Kaut visi sadarbības partneri būtu uz šāda viļņa!

Bistro 'Trīs Sivēni'

Bistro " Trīs Sivēni " saka lielu paldies " Rietumu Radio " komandai par radošo, kvalitatīvo, vienmēr ātro un atsaucīgo darbību. Mums ir ļoti laba sadarbība līdz šim un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk. Kopā ar Rietumu radio - tas ir ceļš uz pozitīvām pārmaiņām!

Magic FIB

 

Festivālam PESTIVALS un koncertu sesijai Rietumu Radio ir labs partneris un atbalsts. Pateicoties Rietumu Radio līdzdalībai informēšanā par mūsu notikumiem, kurzemnieki uzzina par aktuāliem kultūras pasākumiem Latvijā, reizēm arī iegūstot iespēju laimēt ielūgumus uz tiem.

Reģionālais radio ir daļa mūsu nacionālās identitātes, saglabājot katra reģiona īpatnības un nianses.

Liepājas Universitāte

 

Ko Liepājas Universitāte saka par ilgo sadarbību ar Rietumu Radio?
Isi: PAR!  
Profesionalitāte. 
Atsaucība. 
Radošums. 

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks

 
"Lai sasniegtu mūsu mērķauditorijubiznesa ideju autorus Liepājā, par savu sadarbības partneri izvēlējamies Rietumu radio. Esam ļoti apmierināti ar Rietumu radio komandas profesionalitāti, atsaucību un spēju pielāgoties klienta vajadzībām.
 
Arī nākotnē, veicot mārketinga aktivitātes Dienvidkurzemē, neapšaubāmi priekšroka tiks dota Rietumu radio kā informācijas izplatīšanas kanālam. Novēlam Jums arī turpmāk saglabāt savu individualitāti, elastīgumu un radošo pieeju darba procesam. Ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību nākotnē!"

Izrāžu apvienība

liepājniekiem ir paveicies! Viņiem ir pašiem savs radio, kas runā, dzied, joko un stāsta par visu, kas svarīgs šajā traki dinamiskajā laikā. Ar Rietumu Radio iepazināmies, kad vedām uz Liepāju "izprecināt" izrādi "Līgavainis". Mums šī iepazīšanās izvērsās par lielisku savstarpējo sapratni un prieku sadarboties. Skaidri redzams un ar "neapbruņotu ausi" dzirdams, ka šajā kompānijā darbojas īsti sava darba meistari, kuri atrod vispareizāko veidu, kļūt par savējiem. Paldies Rietumu Radio par atsaucību, radošumu un humora izjūtu, kas šodien ir visvairāk nepieciešami gan izrāžu skatītājiem, gan radio klausītājiem!

Tirdzniecības centrs 'baata'

Mūsu kopējā sadarbība ar Rietumu Radio aizsākās 2011.gada nogalē, kad veiksmīgi tika realizēts abpusēji izdevīgs projekts. Radio ir neatņemama mūsu visu ikdienas sastāvdaļa un arī tirdzniecības centra „baata” viens no komunikācijas veidiem saziņai ar klientiem. Augstu vērtēju mūsu kopīgo sadarbību ar Rietumu radio - profesionāla pieeja, atsaucīgi darbinieki, ātra un elastīga spēja reaģēt uz situāciju. Uz sadarbību turpmāk!

Tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams „Kurzeme” ir gandarīts par sadarbību ar Rietumu radio! ir radoša, profesionāla un pozitīva darba komanda, kas, uzklausot ideju, ieteiks efektīvāko risinājumu. Viss iecerētais kopā ar Rietumu radio izdevies lieliski
Lai laba sadarbība arī nākotnē!

T/C Rietumu centrs

Mūsu sadarbība ar Rietumu radio ir aizsākusies pa visam nesen - tikai ar 2012.gada vasaru. Šobrīd Rietumu radio atskaņotā mūzika un raidītās programmas skan visā Tirdzniecības centrā Rietumu centrs, pozitīvi uzlādējot pircējus un veikalu darbiniekus. Šajā laikā Rietumu radio, sadarbībā ar mums, ir rīkojis konkursiņus, kas ir bijuši iecienīti un atraktīvi. Rietumu radio darbinieki vienmēr ir piedāvājuši labākos risinājumus reklāmu izvietošanai Rietumu radio ētērā. Arī t/c veikali ir ļoti apmierināti ar Rietumu radio piedāvāto reklāmas izvietošanu rādio ēterā

Uzskatam, ka mūsu sadarbība ir ļoti veiksmīga un ceram to turpināt.

Līvas Bode

Latvijā ražotu dabīgu produktu veikals " Līvas bode" izsaka pateicību par radošu un operatīvu sadarbību! Cerībā uz tikpat jauku un veiksmīgu komunikāciju arī turpmāk.

Juvelierizstradājumu veikals 585

Juvelierizstrādājumu veikalu 585 tīkls grib izteikt pateicību Rietumu Radio darbiniekiem par profesionālo pieeju un palīdzību, izveidojot kvalitatīvas un neaizmirstamas reklāmas, arī tās translēšanu. Būsim ļoti priecīgi arī turpmāk ar Jums sadarboties. Jūsu 585 Liepājā.

Rīgas Jaunais teātris

Mēs esam par sadarbību ar  Rietumu radio, saka RJT, jo veicam līdzīgas funkcijasMēs uzrunājam cilvēkus Latvijā, mācām ieraudzīt ar acīm uz sirdi, Jūs Rietumu radio  - sadzirdēt. Caur Jums Rīgas Jaunais teātris ienāk liepājnieku sirdīs. Mēs uzticamies profesionāļiem.

Viesnīca Kolumbs

Viesnīca „Hotel KOLUMBS” ir ļoti pateicīga Rietumu Radio par iggadējo sadarbību un var teikt tikai labāko par šo radiostaciju. Rietumu radio raksturo radošums, nekomerciāla pieeja lietām, sirsnīgums un sociālā atbildība, kas ir lietas kuras trūkst mūsdienu materiālajā sabiedŗībā un protams, kuras atmaksāsies ilgtermiņā. Esam tiešām lepni sadarbībā ar Jums.

Liepājas RAS

“SIA „Liepājas RAS” ar Rietumu Radio sadarbojas jau vairākus gadus. Sadarbība ir veiksmīga un radoša. Radio komanda regulāri piedāvā inovatīvus risinājumus, kvalitatīvāk un aizraujošāk liepājniekiem pastāstīt par atkritumu apsaimniekošanu un videi draudzīgu dzīvesveidu. Mums ir prieks strādāt ar šo radio komandu!”

AS

Paldies, Rietumu Radio par sadarbību!

Ar jums viss noritēja ātri un vienkārši!

Neliels uzmetums no mūsu puses un ļoti ātrā laikā tapa gatava audioreklāma, kas mums visiem patīk!

Veikals Copes Lietas pie Bloma

Šo gandrīz 2 gadu laikā sadarbība ar Rietumu radio ir izveidojusies ļoti veiksmīga- regulāri izdevīgi un interesanti reklamēšanās piedāvājumi. Ērta, ātra saziņa, patīkamas cenas, atsaucīgi, profesionāli un radoši darbinieki.

Benosanro

Sadarbība ar Rietumu Radio sākās nesen, taču esam patīkami pārsteigti par sadarbības kvalitāti. Rietumu Radio strādā ļoti atsaucīga, radoša un sirsnīga  komanda, kura spēj un var ieteikt dažādus reklāmas piedāvājumus un risinājumus. Tas notiek - mēs izsakām savas aptuvenās vēlmes un Rietumu Radio tās izveido interesantā un atraktīvā formāMūsu veikala BNS-1 kolektīvs ir ļoti apmierināts  un priecīgs par sadarbību ar Jums.

KALENDĀRS

Marts

 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DRAUGI

PARTNERI

 • PĒDĒJIE ČIVINĀJUMI

  • Valdībai vēl neizdodas pārliecināt arodbiedrību par iespējām šogad rast līdzekļus pedagogu algu celšanai. 📻105,8 (… https://t.co/fRHeCj8l49
  • Aizdomās par četru miljonu eiro izkrāpšanu no ES fondiem aiztur piecas personas. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Gerhards: Pēc "Breksita" lauksaimniecības politika Eiropā varētu kļūt konservatīvāka. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Tampabejas "Lightning" pirmo reizi vēsturē izcīna Prezidenta kausu. #NHL 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Valdība šodien skatīs Latvijas pozīciju "Breksita" pagarināšanai. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Irāna noliedz dalību ar Turciju kopīgā operācijā pret kurdiem. 🇮🇷🇹🇷 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Kolumbijā notiek demonstrācijas miera procesa atbalstam. 🇨🇴 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Ģirts Kronbergs startēs Eiropas Parlamenta vēlēšanās. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Nīderlandes policija saistībā ar Utrehtas apšaudi aiztur trešo personu. 🇳🇱 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Putniņš: Latvijā banku skaits vietējam tirgum ir par lielu. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • ASV Vidējos Rietumus skar nepieredzēti plūdi. 🇺🇸 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Laikraksts: Nodokļu parāds daļai pensionāru izveidojies kļūdas dēļ. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Apšaudē Nīderlandē ievainoti vairāki cilvēki, viens cilvēks zaudējis dzīvību. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Nokrišņu daudzums jau pārsniedzis marta normu un šonedēļ nokrišņiem bagāts un vējains laiks turpināsies. 📻105,8 (L… https://t.co/htQFuH88cJ
  • Nedaudz uzlabojies iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • Ar Gada un Goda liepājnieku sumināšanu šodien sāksies Liepājas 394. dzimšanas dienas svinības. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp
  • RT @irliepaja: Ināra Kalnarāja stāsta par amatierteātru festivālu "Te un nekur citur" https://t.co/lNkFD3DXpy
  • RT @irliepaja: Vestards Šimkus pirms debijas "Lielā dzintara" kamerzālē viesojas "Rietumu radio" https://t.co/he37WaQXzH
  • Teodors Bļugers gūst vienīgos vārtus "Penguins" zaudējumā "Flyers" komandai. #NHL https://t.co/Sjz4vdsiqN 📻105,8 (… https://t.co/nVlmzcROPn
  • Izraēlas Augstākā tiesa liedz kandidēt vēlēšanās galēji nacionālistiskajam politiķim Ben Ari. 📻105,8 (Liepāja) vai https://t.co/rkqjAvL0pp