sabiedrība

Labdarības biedrība “Tu esi gaidīts” meklē jaunas telpas

Labdarības biedrība “Tu esi gaidīts” jau no 2019. gada janvāra darbojas bez savas mājvietas, un patlaban aktīvi meklē jaunas telpas, intervijā “Rietumu radio” sacīja biedrības dibinātāja Laine Laugale-Veilande.

Labdarības mērķiem saziedotās mantas patlaban tiek uzglabātas biedru dzīvesvietās, savukārt biedrības sapulces nereti nākas organizēt arī publiskās vietās, no kā biedrība cenšas izvairīties, jo nedrīkst sabiedriskās vietās izskatīt cilvēku lūgumus pēc palīdzības, kas satur personīgu informāciju, sacīja Laugale-Veilande.

Laine Laugale-Veilande, biedrība “Tu esi gaidīts”

Palīdzības lūdzēju ir daudz un “ar mazu istabiņu mums nepietiek”, sacīja biedrības dibinātāja, neslēpjot, ka telpu trūkums traucē veiksmīgi darboties.

Iepriekš mājvietu biedrība bija radusi Liepājā, tirdzniecības namā “Kurzeme”, taču, pēc vienošanās termiņa beigām, telpas nolemts izīrēt biroju vajadzībām, sacīja Laugale-Veilande.

Kopš tā laika mājvietas problēmu biedrībai atrisināt tā arī nav izdevies.

Biedrība “Tu esi gaidīts” ar lūgumu pēc palīdzības vērsusies arī Liepājas pašvaldībā, taču arī pašvaldības piedāvātie varianti pagaidām nav atbilstoši, sacīja Laugale-Veilande, paskaidrojot, ka biedrība strādā kā bezpeļņas organizācija, tādēļ trūkst līdzekļu remonta izmaksu segšanai.

“Pašvaldība par mums ir nomodā, un mēs saprotam arī viņu situāciju, tomēr katru rītu ceļamies ar cerību, ka kaut kas mainīsies,” sacīja Laugale-Veilande.

Visi sestdien, 8. jūnijā, glempingā “Bārtas krasts” notiekošā labdarības pasākuma “pieDALIES” laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti biedrības “Tu esi gaidīts” labdarības programmai.

Biedrība “Tu esi gaidīts” darbību sāka 2018. gada oktobrī, un tās mērķis ir sniegt materiālu palīdzību trūcīgajām un mazturīgām ģimenēm, kurās ir gaidāms bērns vai tajā jau aug vismaz viens bērns līdz viena gada vecumam. Biedrība arī organizē dažādus sabiedriskus pasākumus un izglītojošas nodarbības bērniem un vecākiem.

Plašāka informācija par iespējām ziedot un ziedojumu saņemšanu pieejama biedrības mājaslapā http://tuesigaidits.mozello.lv/.

Categories: sabiedrība

Tagged as: