kultūra un izklaide

“Rietumu radio” ēterā gaidāma plaša Dzejas dienu programma

Nākamnedēļ, sākot ar 9. septembri līdz 14. septembrim, “Rietumu radio” ēterā gaidāma plaša Dzejas dienu programma ar dzejas un arī prozas lasījumiem.

Radošums un radīšana ir daļa no Liepājas ģenētiskā koda, tādēļ šeit mīt un brauc ciemos daudz lielisku dažādu žanru mākslinieku, tostarp arī spalvas meistari – dzejnieki un rakstnieki. Šogad pirmo reizi “Rietumu radio” ēterā izskanēs plaša Dzejas dienu programma ar dzejas lasījumiem, kas vēl spilgtāk iezīmēs Liepājas vietējās radiostacijas uzņemto virzienu – piedāvāt klausītājiem daudzveidīgu un kvalitatīvu saturu, un iepazīstināt ar cilvēkiem, kuri Liepājā rada vērtības.

Radio studijā viesosies Sandra Vensko, Gunita Boka, Luīze Pastore, Gunta Šnipke, Dace Pūre, Maija Kalniņa, Inta Kampara, Anna Auziņa, Iveta Ratinīka, Agita Draguna, Normunds Dzintars, Linda Skranda un Lāsma Gaitniece.

Ievērojot Dzejas dienu tradīciju, “Rietumu radio” rīkos arī Brīvo mikrofonu, kas būs iespēja un izaicinājums ikvienam, kas jūt vēlmi dalīties savā radošajā rakstniecībā.

Pieteikties Brīvā mikrofona lasījumam iespējams, sūtot ziņu ar savu vārdu vai pseidonīmu (un citu informāciju, ko vēlaties par sevi pateikt) uz e-pastu: dzintars@rietumuradio.lv. Viena lasījuma ilgums – līdz 5 minūtēm.

Dzejas dienu Brīvais mikrofons radio ēterā norisināsies piektdien, 13. septembrī, plkst.18:30.

Ar “Rietumu radio” Dzejas dienu programmu iespējams iepazīties interneta vietnē http://www.rietumuradio.lv/dzejasdienas

Categories: kultūra un izklaide

Tagged as: