sports

BK “Liepāja” vadība atzinīgi vērtē jaunā trenera iekļaušanos komandā

BK “Liepāja” jaunais galvenais treneris Braņislavs Vičentičs ļoti ātri ir iekļāvies komandā un atradis kopīgu valodu ar spēlētājiem, “Rietumu radio” raidījumā “Kas jauns basītī?” sacīja biedrības “Sporta klubs Liepājas basketbols” direktors Normunds Atvars.

“Viņš mani patīkami pārsteidza tieši kā personība, kā cilvēks, kā treneris,” sacīja Atvars. “Runa nav tieši par uzvaru, bet gan tam, kā un kam viņš pievērš uzmanību, kā viņš komunicē ar spēlētājiem.”

Atvars norādīja, ka ne vienmēr spēlētāji komandā jūtas labi un uzreiz spēj parādīt rezultātu, tāpēc katram jāprot atrast pareizo pieeju.

“Tā arī ir ļoti liela māka,” uzsvēra Atvars. “Ne tikai sazīmēt un teikt, lai izpilda, bet arī, tikko kā nesanāk, saprast, kāpēc tieši nesanāk.”

Komandas direktors arī norādīja, ka, jau pirmajos treniņos Vičentičs zinājis gan visu spēlētāju iesaukas, gan ļoti labi uztvēris katra spēlētāja īpašās iezīmes.

“Tas process liekas tik vienkāršs, bet patiesībā viņš ļoti labi saprot katru darbību,” sacīja Atvars. “Tie paši spēlētāji, kas bija iepriekš, viens klāt – Trojs Bārnīs – bet viņi spēlēja citu, savādāku basketbolu. Svētdien pēc spēles draugi, paziņas, sadarbības partneri bija pārsteigti tieši nevis par uzvaru, bet par to, kā mēs spēlējām. Mēs spēlējām acij tīkamu basketbolu. Ir daudz lietu, kas tiešām patīkami pārsteidza, un ceru, ka tā nebija nejaušība un turpmāk spēles būs labākas, acij tīkamākas un būs arī rezultāti.”

Jau ziņots, ka “Liepājas” komanda svētdien svinēja uzvaru Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā, savā laukumā ar rezultātu 88:77 (19:22, 22:16, 23:17, 24:22) pārspējot Tallinas “Kalev”/TLU vienību.

Liepājniekiem ar 23 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Rihards Kuksiks, pa 15 punktiem bija jaunajiem leģionāriem Rodrikam Saiksam un Trojam Bārnīsam, 14 punktus guva Kristaps Pļavnieks, bet desmit punkti, astoņas bumbas zem groziem un trīs bloķēti metieni bija Andrejam Šeļakovam.

Viesiem 17 punktus guva Kederiens Reiness.

“Liepāja” sezonas iepriekšējos septiņos mačos bija tikusi tikai pie vienas uzvaras savā laukumā pār Valgas/Valkas komandu. Nesekmīgais sezonas sākums novedis pie trenera maiņas, līdzšinējo treneri Kristapu Zeidu nomainot ar serbu speciālistu Braņislavu Vičentiču. Ar bilanci 2-6 liepājnieki ieņem 11.vietu 15 komandu konkurencē.

Categories: sports

Tagged as: