kultūra un izklaide

AUDIO: “Carnival Youth” tiešraides koncertam sagatavojusi īpašu programmu “Reconnected”

Trešdien, 20. maijā, plkst. 21 tiešraidē “Biļešu paradīzes” mājaslapā uzstāsies grupa “Carnival Youth”, sarunā ar “Rietumu radio” pastāstīja grupas dalībnieks Roberts Vanags. Grupa tiešraidei sagatavojusi īpašu programmu “Reconnected”.

Koncerts ilgs aptuveni stundu, bet pēc tā ar “Carnival Youth” mūziķiem sarunāsies hip-hopa izpildītājs Eduards Gorbunovs jeb Edavārdi.

Koncerts tiek rīkots, reaģējot uz valstī un pasaulē ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem, kas liedz notikt koncertiem, festivāliem un citiem pasākumiem. Koncerts tiek rīkots, reaģējot uz valstī un pasaulē ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem, kas liedz notikt koncertiem, festivāliem un citiem pasākumiem.

“Ārkārtējā situācija tika izziņota laikā, kad gatavojāmies doties Eiropas turnejā, taču koncerti bija jāatceļ. Šī būs mūsu iespēja satikt neaizsniegtos fanus, un uzmundrinājums visiem, kuri ilgojas pēc dzīvās mūzikas koncertiem. Tāpēc arī nosaukums “Reconnected” – kā atkalsatikšanās un saslēgšanās pēc sakaru pārtrūkuma.

Tā kā koncerts domāts faniem visā pasaulē, programma pārsvarā būs angļu valodā, tomēr kādu dziesmu noteikti nospēlēsim arī latviski. Turamies digitālā pieskārienā!” saka “Carnival Youth” dalībnieki.

Saruna ar Robertu Vanagu

Categories: kultūra un izklaide, Uncategorized

Tagged as: