sabiedrība

Liepājas bērnudārzos izlaidumi šogad notiks

Pretēji iepriekš izskanējušajai informācijai, ka šogad netikšot organizēti izlaidumi pirmsskolas izglītības iestādēs, izlaidumi notiks, intervijā “Rietumu radio” sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA).

“Gan Civilās aizsardzības komisijas sēdē, gan sarunās ar Liepājas Izglītības pārvaldi esam vienojušies, ka tām grupiņām, kuras bērnudārzus beidz un gatavojas skolas gaitām, būs iespēja svinēt izlaidumus,” sacīja Vilnītis.

Viņš norādīja, ka bērnudārzu beidzējiem, vecākiem un pedagogiem gan jārēķinās ar ierobežojumiem.

“Izlaidumi notiks bērnudārza telpās, tajās vienlaikus nedrīkstēs atrasties vairāk par 25 cilvēkiem,” sacīja Vilnītis, piebilstot, ka “esam paredzējuši, ka tie būs bērni, pedagogi un viens profesionāls fotogrāfs”.

“Tā kā bērnudārzu grupiņās Liepājā ir vidēji 20-24 bērni, mīkstinātie pulcēšanās ierobežojumi pieļauj šādus pasākumus,” norādīja Liepājas mērs. “Grūtāk ir ar skolu izlaidumiem. Vēl gaidām, kas notiks ar 9. un 12. klasēm. Šie izlaidumi parasti notiek ap vai pēc Jāņiem, jānogaida, kā situācija attīstīsies maijā un tad kopīgi ar skolu vadību pieņemsim lēmumu.”

Saruna ar Liepājas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti

Categories: sabiedrība

Tagged as: , ,