kultūra un izklaide

Pēc “Pilsētas serenāžu” noslēguma Liepājā stafeti nodos privātajiem kultūras pasākumu rīkotājiem

Liepājas iekšpagalmu koncertu koncepts sevi ir attaisnojis, un cilvēku atsaucība ir “brīnišķīga”, tomēr pēc koncertu sērijas “Pilsētas serenādes” noslēguma kultūras pasākumu rīkošanas stafeti paredzēts nodot privātajam sektoram, intervijā “Rietumu radio” sacīja Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns.

“Esam ļoti apmierināti, un šis koncepts, mūsuprāt, ir sevi ļoti labi attaisnojis, un cilvēki ir ārkātīgi priecīgi,” sacīja Lazdāns. “Cilvēku atsaucība brīnišķīgi, un mēs saņemam ļoti labas atsauksmes gan no cilvēkiem, kuri koncertus bauda klātienē, gan arī video tiešraidē.”

Lazdāns atklāja, ka video tiešraidē koncertus skatās gan visā Latvijā, gan arī Kanādā, Austrālijā, Beļģijā, Lielbritānijā un citās pasaules valstīs.

“Nākamais, kas ir svarīgi, mums ir jāmēģina līdzēt un balstīt privāto sektoru, nevalstiskās organizācijas, biedrības, tādēļ tika izsludināts projektu konkurss ar mērķi realizēt dažādus kultūras projektus,” sacīja Lazdāns.

Jau ziņots, ka Liepājas pilsētas pašvaldība no 14. maija līdz 12. jūnijam iedzīvotājiem no saviem logiem un balkoniem piedāvā baudīt koncertprogrammu “Pilsētas serenādes”.

Ceturtdien, 28. maijā, plkst.19 uzstāsies Tabita Balode un Gregors Jānis Mažis, savukārt piektdien, 29. maijā, koncertēs Liepājas teātra aktrise Everita Pjata-Gertnere un pianists Normunds Kalniņš. Citos atlikušajos koncertos gaidāmas Andra Ērgļa, Ulda Marhilēviča, Ainara Virgas un citu pazīstamu mūziķu uzstāšanās.

Saruna ar Nauri Lazdānu