kultūra un izklaide

Grobiņā nedēļas nogalē notiks motofestivāls

Nedēļas nogalē, 8. un 9. augustā, Grobiņā jau sesto gadu notiks motofestivāls, kas šoreiz apvienos trīs lielus pasākumus – motociklistu saietu “Seeburg Bikerland”, Latvijas čempionāta “Zelta mopēds” trešo posmu, kā arī Latvijas čempionāta mototriālā otro un trešo posmu, intervijā “Rietumu radio” sacīja viens no festivāla rīkotājiem Grobiņas novada domes izpilddirektors Uldis Vārna.

“Grobiņa visos laikos bijusi bagāta ar savām motobraukšanas tradīcijām, un mūsu sportisti varējuši lepoties ar labiem sasniegumiem pasaulē, tāpēc ir tikai loģiski, ka festivālu paplašinām, tā laikā rīkojot arī sacensības,” sacīja Vārna.

Motociklistu saiets “Seeburg Bikerland” sāksies sestdien, 8. augustā, plkst.17 ar parādes braucienu pa Grobiņu, sacīja Vārna. Parādē aicināti piedalīties visi motociklu, mopēdu, motorolleru un citu braucamo īpašnieki.

Vakarā plkst.19 Grobiņas pilsdrupu estrādē gaidāms arī grupas “Opus Pro” koncerts, kam sekos balle kopā ar grupu “Laika upe”, sacīja Vārna, uzsverot, ka, ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus, balle notiks līdz pusnaktij.

Sestdien, 8. augustā, plkst.13 sāksies sacensības “Zelta mopēds”, intervijā “Rietumu radio” sacīja sacensību rīkotājs Lauris Freibergs.

“Zelta mopēda” sacensības norisināsies Grobiņā jaunizveidotā trasē Ventspils ielas krustojumā ar Liepājas-Rīgas, sacīja Freibergs.

Sestdien, 8. augustā, plkst.11 Grobiņā, Alejas ielā 2A, “Viking Trial parkā” sāksies Latvijas čempionāts mototriālā, kas turpināsies arī svētdien, intervijā “Rietumu radio” sacīja “Viking Trial” pārstāvis Niks Alksnis.

Sacensībās piedalīsies spēcīgākie sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, sacīja Alksnis.

“Pirmo reizi sacensības “Viking Trial parkā” organizējām 2017.gadā, un kopš tā laika cenšamies vismaz reizi gadā sarīkot kādu sacensību posmu,” sacīja Alksnis. “Līdz šim parkā esam aizvadījuši sešas sacensības dažādos līmeņos, sākot ar “Vikingu kausu” un Latvijas čempionātiem, beidzot ar Baltijas čempionātu.”

Motofestivālu Grobiņas novada dome organizē sadarbībā ar motoklubu “West Coast Liners”.

Categories: kultūra un izklaide, sports

Tagged as: ,