sabiedrība

Aicina novērtēt sakoptākos Liepājas namus un skaistākos dārzus

Lai suminātu skaistākos un sakoptākos Liepājas namus un dārzus, Liepājas pilsētas pašvaldība aicina pieteikt konkursam “Liepāja pucējas” tās ēkas un teritorijas, kuru saimnieki šogad īpaši parūpējušies par savu īpašumu, intervijā “Rietumu radio” sacīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš (Liepājas partija).

Ikviens iedzīvotājs ir aicināts pieteikt pamanītos sakoptos īpašumus no visiem pilsētas mikrorajoniem, tādejādi palīdzot atrast un izcelt paša vai arī citu liepājnieku ieguldīto darbu un izdomu savas dzīvojamās vides veidošanā, sacīja Ansiņš.

“Mēs kā pilsēta vienmēr vēlamies pateikt paldies tiem cilvēkiem, kuri pilsētu darījuši skaistāku, sacīja Ansiņš. “Man tiešām ir prieks, ka pilsētnieki vairāk sāk domāt par to, kāda izskatās māja, fasāde un varbūt pie mājas var atļauties nolikt arī kādu jaunu puķu podu. Manuprāt, tas ir pareizais ceļš, ka mēs cenšamies sakopt savus īpašumus, lai radītu prieku sev, savai ģimenei un kaimiņiem.”

“Tā ir tā lieta, kas, manuprāt, atšķir mūs no galvaspilsētas Rīgas, kur mēs redzam, kādās situācijās ir iekšpagalmi, ielas,” sacīja Ansiņš.

Kā sacīja Ansiņš, Komunālās pārvaldes un Būvvaldes darbinieki jau sākuši savu “izlūkošanas darbu”, taču savus pieteikumus aicināti iesniegt arī iedzīvotāji.

Pieteikumus vai informāciju par sakoptākajiem namiem un to teritorijām līdz 25. augustam var iesniegt Liepājas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā Rožu ielā 6 vai elektroniski, sūtot informāciju uz pasts@liepaja.lv.

Kopumā sakoptākie nami tiks vērtēti trīs kategorijās – iestādes un uzņēmumi, privātmājas, kā arī daudzdzīvokļu mājas.

Ieteiktie nami un labiekārtotie dārzi tiks apskatīti klātienē, tad žūrija lems par kopīgu lēmumu, par ko arī tiks informēta sabiedrība.

Sakoptāko namu un dārzu īpašnieki tiks sveikti 11.septembrī.