sabiedrība

VIDEO: “Politiķis ir tikai cilvēks”

Piektdien, 21.augustā, pulksten 13 Liepājas teātrī norisināsies jauniešiem paredzēts pasākums “Politiķis ir tikai cilvēks – Atis Deksnis”, sarunā ar “Rietumu radio” sacīja projekta koordinatore Inga Birzgale.

Pasākums būs trešā aktivitāte programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” īstenotajā projektā “Politiķis ir tikai cilvēks”, kurā, neformāli pavadot laiku, jaunieši iepazīsies ar lēmumu pieņēmēju personīgo pieredzi, izpratīs lēmumu pieņemšanas procesu pašvaldībā un visu sabiedrības locekļu lomu šajā procesā.

Projekta mērķis ir pilnveidot jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, palielināt jauniešu iesaisti pašvaldības demokrātiskajos procesos.

Projekts ilgs līdz 2021. gada februārim un tajā paredzētas trīs galvenās aktivitātes – neformālas diskusijas, kurās jaunieši tiksies ar katru no Liepājas pilsētas Domes lēmumu pieņēmējiem, informatīvā materiāla “Jaunā vēlētāja rokasgrāmata” izstrāde un projekta noslēguma konference “Politiķis ir tikai cilvēks”.

Piektdien pasākuma laikā Atis Deksnis (LRA) kopā ar teātra radoši nopietnajiem darbiniekiem vedīs arī aizraujošā ekskursijā, un pasākuma noslēgumā jauniešiem kopā ar Ati Deksni būs iespēja iejusties aktieru lomā un uzvest nelielu iestudējumu, kurš tiks veidots, lai aktualizētu Liepājas teātra nozīmi Latvijā, Liepājā un jauniešu vidū kopumā.

Categories: sabiedrība

Tagged as: ,